Milé ženy,

víme, že když chceme zhubnout, je třeba vzít to od základů, tedy od střeva.

Je dobré si jídelníček zpestřit několika potravinami, které podporují správné nastavení bakterií ve střevě. Tím se nám střevo čistí, a má to pozitivní dopad i na naši hmotnost.

Mezi potraviny, které takto pomáhají, patří:

  • Ovoce a zelenina: Denně, ale raději o trochu více zeleniny 😊
  • Vývar: Nejlépe dlouze tažený a pokud to půjde, tak z morkových kostí
  • Zakysané mléčné výrobky: Domácí kefír, tvaroh z tibi houbiček
  • Luštěniny

Abychom vás v tom všem podpořily, vytvořily jsme program hubnutí, ve kterém si můžete užít nejen větší prostor na péči o sebe, ale i naši nepřetržitou podporu. A mnoho dalšího.

Co vám může přinést náš individuální 8týdenní program hubnutí?

🍀 8 týdnů skvělého jídla

🍀 8 řízených meditací

🍀 8 týdnů nepřetržité podpory

🍀 1 krásný book, kam si všechno můžete psát

🍀 1 Microbiom neivazivní test tlustého střeva s analýzou – v pohodlí vašeho domova

Program je individuální. Začít je možné kdykoli, po domluvě s námi nebo závazném objednání.
Cena teď pro vás: 7.900 Kč (možnost rozdělit na 2 úhrady)🙂

Výživa pro duši a tělo

Výživa pro tělo a duši je 8týdenní program, v rámci kterého podporujeme ženy v tom, aby mohla každá z nich změnit přístup ke svému tělu. Chceme vám pomoct, abyste se ve svém těle cítily hezky.

8 týdnů za 7.900 Kč

Poskytujeme služby, při kterých nedochází k léčebným procesům, ani nejsou poskytovány zdravotnické služby. Jednotlivé služby jsou založeny na konzultacích a práci s energiemi, vnitřní sílou klientů, duševní rovnováhou apod. Poskytované Služby nejsou psychologickým poradenstvím ani nenahrazují psychologickou či psychiatrickou péči. Dovysvětlení některých termínů můžete najít na stránce Slovníček pojmů.

Píšeme pro vás

Přerušovaný půst může být příjemnější alternativou klasického půstu, která má také zdravotní benefity

Přerušovaný půst – moje praxe a zkušenosti

26. ledna 2021

Milé ženy, dozajista jste už slyšely o metodě přerušovaného půstu. Možná znáte i někoho, kdo už tuto metodu sám na sobě praktikuje. Víte ale, v čem spočívá? A jaký může mít přínos pro vaše tělo a duši? Pojďme si společně všechno shrnout. Prozradím vám i to, jak ho správně praktikovat a snadno ho zařadit do života. Půst

Co můžeme v zimě udělat pro to, abychom na jaře plynule vpluly do procesů, které podpoří naše hubnutí?

13. ledna 2021

Leden a Nový rok jsou pro mnohé lidi dobou, kdy si dávají nejrůznější předsevzetí. Některá se týkají toho, s čím by chtěli začít, jiná toho, s čím by naopak chtěli skončit. A některá z nich se týkají změn. K těm patří i změna jídelníčku, zdraví prospěšný pohyb nebo hubnutí. Zima je období útlumu a odpočinku. Příroda odpočívá. A nás

Co se stane, když si dovolím setkat se sama se sebou?

16. října 2020

Kdy se vám to naposledy podařilo nebo přihodilo? A víte vůbec, jaké to je? Setkat se sama se sebou. Dát prostor sama sobě. Vyslechnout, po čem vaše duše volá a touží? Být tu pro sebe. A přijímat. Přijímat laskavou péči a dovolit si být vnímána v plné pozornosti… Já si dlouho myslela, že vím. Nevěděla. Neznala.