délka každé terapie je vždy 120 minut ceny jsou uvedené včetně DPH

Doteková lázeň

Doteková lázeň je relaxační terapie, při které pracujeme s jemným, někdy až téměř neznatelným dotekem. Dotek je velmi pomalý a vědomý. Jeho výsledkem je lehoučký a uklidňující pocit v celém těle.

1500 Kč

Aromaterapeutická lázeň

Relaxační doteková terapie doplněná speciálně namíchanými esenciálními oleji. Máme pro vás předem připravené směsi. Kterou z nich použijeme, to už bude výsledkem vaší volby. Budete-li chtít, i s tou vám rády pomůžeme. Důležité je, abyste se s vybranou vůní cítila příjemně.

1500 Kč

Bylinná terapie

Obohatily jsme relaxační terapii o dotek tzv. bylinkovými razítky. Pracujeme se silou a vůní rostlin a jemným dotekem po celé zadní části těla. Bylinková razítka jsou ručně vyráběná a balená, z bylinek pěstovaných s láskou na našich zahrádkách.

1500 Kč

Příběhy duše

Občas můžeme mít pocit, že se chceme prostě jen „chceme vypovídat“. A přesně k tomu slouží takové setkání. Příběhy duše pracují s vašimi tématy, s těmi, která do prostoru vnesete vy sama. Budete mít na vše dostatek prostoru a času a budete moct v důvěrném a bezpečném prostředí odžít, to, co bude třeba. Bude tu pro vás někdo, kdo vás vyslechne. A bude vám věnovat plnou pozornost.

900 Kč

Lymfatická uvolnění

V průběhu lymfatické dotekové terapie pracujeme s jemným dotekem po celém těle, především v oblasti lymfatických uzlin a na lymfatických drahách tak, aby docházelo k rozproudění lymfy a odtoku nahromaděné lymfy z mízních uzlin. Pro regenerační a detoxikační účinek používáme kombinaci lymfatických kalhot spolu s doteky, které uvolňují lymfatický systém

1500 Kč

Výživa pro duši a tělo

Výživa pro tělo a duši je osmitýdenní program, který je možné rozšířit až na 12 týdnů. V rámci programu podporujeme ženy v tom, aby mohla každá z nich změnit přístup ke svému tělu. Chceme vám pomoct, abyste se ve svém těle cítily hezky.

8 týdnů za 9900 Kč, nebo 12 týdnů za 14900 Kč

Poskytujeme služby, při kterých nedochází k léčebným procesům, ani nejsou poskytovány zdravotnické služby. Jednotlivé služby jsou založeny na konzultacích a práci s energiemi, vnitřní sílou klientů, duševní rovnováhou apod. Poskytované Služby nejsou psychologickým poradenstvím ani nenahrazují psychologickou či psychiatrickou péči. Dovysvětlení některých termínů můžete najít na stránce Slovníček pojmů.

Píšeme pro vás

8týdenní individuální program hubnutí vám přinese víc prostoru na péči o sebe a naši nepřetržitou podporu

17. května 2021

Milé ženy, víme, že když chceme zhubnout, je třeba vzít to od základů, tedy od střeva. Je dobré si jídelníček zpestřit několika potravinami, které podporují správné nastavení bakterií ve střevě. Tím se nám střevo čistí, a má to pozitivní dopad i na naši hmotnost. Mezi potraviny, které takto pomáhají, patří: Ovoce a zelenina: Denně, ale

Přerušovaný půst může být příjemnější alternativou klasického půstu, která má také zdravotní benefity

Přerušovaný půst – moje praxe a zkušenosti

26. ledna 2021

Milé ženy, dozajista jste už slyšely o metodě přerušovaného půstu. Možná znáte i někoho, kdo už tuto metodu sám na sobě praktikuje. Víte ale, v čem spočívá? A jaký může mít přínos pro vaše tělo a duši? Pojďme si společně všechno shrnout. Prozradím vám i to, jak ho správně praktikovat a snadno ho zařadit do života. Půst

Co můžeme v zimě udělat pro to, abychom na jaře plynule vpluly do procesů, které podpoří naše hubnutí?

13. ledna 2021

Leden a Nový rok jsou pro mnohé lidi dobou, kdy si dávají nejrůznější předsevzetí. Některá se týkají toho, s čím by chtěli začít, jiná toho, s čím by naopak chtěli skončit. A některá z nich se týkají změn. K těm patří i změna jídelníčku, zdraví prospěšný pohyb nebo hubnutí. Zima je období útlumu a odpočinku. Příroda odpočívá. A nás