Leden a Nový rok jsou pro mnohé lidi dobou, kdy si dávají nejrůznější předsevzetí. Některá se týkají toho, s čím by chtěli začít, jiná toho, s čím by naopak chtěli skončit. A některá z nich se týkají změn. K těm patří i změna jídelníčku, zdraví prospěšný pohyb nebo hubnutí.
Zima je období útlumu a odpočinku. Příroda odpočívá. A nás k tomu naše biorytmy vedou taky. Ale i v téhle době se v nás dějí změny, stejně jako v přírodě, i když na povrchu nejsou ještě znát.
A i když máme předsevzetí a snahy hubnout mnohdy spojené s lednem jako začátkem roku, leden není tím opravdovým začátkem nového roku. Nový rok začíná pro přírodu a svým způsobem i pro nás přeci až na jaře, a to tím, že se příroda probouzí, je to začátek cyklu, který právě zimou končí a s jejím koncem začíná.

Co vás láká víc? Tlačit na sebe a jít proti tomu, co je pro vás přirozené? Nebo si počkat na ten správný čas a do té doby dělat krok za krokem změny, které vás podpoří?

Má tedy smysl pokoušet se pracovat na hubnutí v lednu, když tomu nepřejí ani vnější podmínky, ani to, jak se mnohdy cítíme? Máme se tlačit do něčeho, co pro nás není příjemné, ve chvíli, kdy jsou naše těla nastavená spíš na tu životodárnou regeneraci, odpočinek a útlum?
Odpověď asi tušíte. Samozřejmě, záleží jen na vás. Mám pro vás ale jeden návrh, který by vám mohl přijít také smysluplný. A třeba vás bude i daleko víc lákat. Stejně tak, jako je postupující zima přípravou na to, co se bude dít na jaře, byste i vy mohly podpořit pomocí zimní přípravy procesy, které vám pak snáz pomůžou na jaře zhubnout, tedy v době, kdy k tomu budou z tohoto úhlu pohledu daleko vhodnější podmínky.

Jak udělat první kroky s lehkostí? Prozradím vám tajemství!

A čím je možné začít? Připravovat sebe a svou mysl na změny. Hýčkejte se. Pečujte o sebe. Dělejte věci, které vám dělají dobře. Prozradím vám jedno tajemství. Ať už se na sebe díváte jakkoliv, ať už máte ke svému tělu jakýkoli vztah, ať už jste kolikrát řešily, že byste měly zhubnout, od tohohle tlaku své mysli můžete jednoduše ulevit.
Nemusíte stále dokola řešit, kde se stala chyba. Žádná tu není. Už nemusíte řešit, jestli za to, kolik vážíte můžou geny, Matka Příroda nebo za to může něco, co vám předala vaše babička z pátého kolene. Svůj pohled na sebe můžete změnit jednoduše. Právě teď. To, co jste doteď prožívaly, to přeci už znáte. Tak proč nevyzkoušet něco jiného?
Zkuste ochutnat pocit, že je všechno v pořádku, že jste se sebou spokojené, a změny, po kterých toužíte, už se krok za krokem dějí. A jestli máte pocit, že vás budou mít vaši blízcí za blázna, tak si tenhle objev jednoduše nechte pro sebe a pečujte o něj jako o svůj poklad. Změny jsou tu. A už se dějí.

Co můžete udělat už teď?

Pečujte o sebe. Věnujte si čas. Choďte na procházky na čerstvém vzduchu. Jezte dobrá a výživná jídla. Pokud cítíte, že vaše tělo potřebuje ulevit od nánosů vánočního cukroví a silvestrovských oslav –⁠ vyzkoušejte s námi Zimní přípravku v našem krátkodobém kurzu a začněte.

Co pro vás teď máme připraveno? Tzv. Zimní přípravku

Berte náš kurz jako zimní přípravku na jarní hubnutí. Provedeme vás v 5 týdnech dotekovou terapií, meditacemi, péčí o sebe sama, a prvními jednoduchými krůčky, které budou vaší vnitřní přípravou na jarní hubnutí. Ale pozor, ani naše zimní přípravka nezůstane bez váhových úbytků. Jen se nejvíce budeme soustředit na naši mysl, emoce, motivaci a budeme společně hledat cestu k přijetí vašeho těla. A v momentě, kdy si toto společně vyjasníme, máme skoro vyhráno.
Cena: 4.700 Kč – možnost platby ve dvou splátkách (cena zahrnuje: 5x řízené meditace, koučink k tématu já x hubnutí – 2 sezení, dotekovou terapii v délce 2 hodin, odborný koučink výživové poradkyně po celou dobu kurzu, tištěné materiály pro osobní práci)
Líbí se vám to? V tom případě:
Rychlý kontakt pro objednání
777 858 758
jana@build.wellnessprodusi.cz, marketa@build.wellnessprodusi.cz

Načerpejte s námi energii, kterou budete potřebovat, až se zase všechno rozpohybuje a bude svištět. Je to za chvíli, uvidíte.
A na jaře už se na vás moc těšíme v našem programu Hubnutí: Tříměsíční program pro tělo a duši nebo kdykoliv v průběhu roku individuálně v programu Výživa pro tělo a duši. Pomůžeme vám udělat další potřebné změny a podpoříme vás, jak jen bude třeba.