Zakládám si na svých vlasech – jsou mojí silou, pomáhají mi dotvářet osobnost, vizuálně mi ukazují cestu. Měla jsem teď mimořádný zážitek z vědomého stříhání a úpravy vlasů. Musím říct, že jsem se ještě nikdy nesetkala s takovým přístupem. Naprosto mě překvapil.

Hledaly jsme s kadeřnicí cestu k tomu, co teď potřebuju ze všeho nejvíce vyjádřit, co potřebuju podpořit, co už mám v životě za sebou, s čím  nemusíme „ztrácet čas“. Posílala jsem jí obrázky, byla jsem součástí vytváření střihu a barvy. A byl to proces na několik týdnů, zahrnoval spousty hledání, uvědomování si, co potřebuju.  Protože, já jsem ta, která to bude nosit. 

Markéta Hezinová a její růžové vlasy
Markéta Hezinová a její růžové vlasy

Přála jsem, aby mi účes i barva pomohly k lepšímu vyjádření sebe samé

Nakonec jsme zvolily mikádo, které má přesné zakončení, je hladké, takže hodně silný mužský prvek, ale dá se nosit taky perfektně kudrnaté – což je zase dost ženské. A k tomu růůůžovou barvu. 🙂 A víte co? Jsem nadšená!

Je pro mě důležitá rovnováha mužské a ženské části v nás.

A to se promítlo i do mého účesu.

Pro mě je důležitá rovnováha mužské a ženské části v nás, rovnováha jinu a jangu. Takže teď nosím takovou žensko-mužskou kombinaci a jsem to já. Já, která je něžná, podporující, pečující, já která má vizi, jde za ní, učí se znát své hranice, má odvahu.  

Přeju nám všem, milé ženy, abychom měly neustále odvahu být své, abychom se dobře cítily se svými vlasy, ve svém těle, i když si v mnohém třeba nepřipadáme dokonalé. 

Taky vás baví tyhle vědomé změny? I když – „jsou to jen vlasy“? 🙂

A víte, co mě napadlo? Teď perfektně ladím s vizuálem Wellness pro duši, co myslíte? 🙂