Přehled služeb

Poznejte ženy, se kterými se můžete setkat při programech a terapiích Wellness pro duši. Těší nás a těšíme se i na osobní setkání s vámi všemi!

Bc. Markéta Hezinová, zakladatelka Wellness pro duši (Foto: Mia Křížková)

Markéta Hezinová

Všechno, co jsem v životě prožila, mě dovedlo k založení dvou hlavních projektů, kterým se věnuju. Promítly se do nich mé vize a zkušenosti. A asi proto, abych byla spolu se světem v harmonii, jeden je v ryze mužském oboru a v druhém se může naplno projevit zase má ženská část. Vytvořila jsem prostor, ve kterém je péče o ženy na prvním místě.

„Tvořím s láskou, respektem a pokorou ke každému z příběhů, kterého takto můžu být součástí“.

Jana Knéslová

Výživová poradkyně a průvodkyně programem Výživa pro tělo a duši. 

Jaká byla moje cesta k výživovému poradenství? Začalo to sportem. Pohyb je pro mě naprosto přirozenou součástí života snad odjakživa. Jako malou mě ke sportu vedli rodiče už od školních let. Chodila jsem do různých sportovních kroužků, a na středí škole i na sálové lekce. Tady jsem se poprvé dostala ke sportovní výživě v podobě proteinů. Postupem čau jsem začala vařit nejrůznější fitness jídla. Protože jsem v tu dobu řešila redukci váhy, všechny tyhle zkušenosti mi pomohly pochopit, že pouze sport k tomu nestačí. Začala jsem se víc zaměřovat na jídlo. Pomohl mi sestavený jídelníček s předem danými potravinami. A podařilo se mi příjemnou cestou shodit kila, která jsem chtěla. Sama jsem si na svém těle vyzkoušela, jaké je to cíleně zhubnout, cíleně a hlavně zdravě. Pochopila důležitost zdravého stravování a rozhodla jsem se absolvovat kurz nutričního poradce na Dexter Academy. V programech, kterými provázím, nečekejte žádná kouzla v podobě tablet na hubnutí nebo nápojů, které by vám sice krátkodobě pomohly upravit váhu, ale z dlouhodobého hlediska by vaše tělo jen ničily. Programy, kterými provázím, jsou založeny na principu 3P: příprava jídel, pravidelnost a pohyb, tedy zdravý pohyb.

„Zjistila jsem, jak je důležité stravování, které vyhovuje nejen tělu, ale i mysli.“

Jana Knéslová