Doteková tantrická terapie

Dotek je podstatou celého našeho bytí, koncem i začátkem. Terapie, během níž pracujeme s jemnými doteky, které někdy mohou připomínat i hlazení, pomáhá načerpat sílu, rozproudit sexuální energii v těle, ale také ukonejšit. Jednotlivá spojení s vaším tělem v něm dokážou probudit pozitivní emoce, a zároveň spolu s energetickým povzbuzením přichází i zklidňující efekt. Tantrická doteková terapie se skládá se z rituálu ve stoje a pak masáže v celého těla a je zakončena masáží pohlaví. Během celé masáže se tělo dostává nenásilně do stavu meditace. Díky vědomému dechu, dochází k uvolnění a sexuální energie, která proudí celým tělem, Vás může přivést k celotělovému orgasmu. Celá masáž se propojuje s vnímáním velice jemných a pomalých dotyků, což pomáhá k uvědomění sebe sama sebe a zároveň dodává pocit láskyplnosti. Tantrická doteková terapie plně spolupracuje s vaším tělem, které si samo určuje, za jak dlouho si dovolí se plně uvolnit a odblokovat všechen stres.

Pro koho je terapie vhodná

Ty ženy i muže, které mají pocit, že žijí v dlouhodobém stresu, který se může často projevovat bolestí krční, hrudní nebo bederní páteře, blokací energie, která se může projevovat nenaplněním v oblasti sexuálního života. Na terapii totiž přichází ta chvíle, kdy se celé tělo zastaví, uvolní se a vydechne, rozproudí se v něm sexuální energie,  kdy na delší dobu přestane myslet na veškeré starosti a shony všedního dne. Je vhodná pro ty, které potřebují péči a pomalejší tempo života.

Benefity

Celá tantrická terapie má v těle vyvolat pocit, dosažení vytouženého a dlouho odpíraného klidu. Taktéž pocítíte nový příval silné sexuální energie s dlouhodobým účinkem, zároveň ale značné uvolnění a pocit hluboké relaxace.

Jak terapie probíhá

Aby se klient/ka naladila na prostředí, ve kterém sezení probíhá, začíná samotná terapie rozhovorem, při kterém se oddělí své prožitky daného dne či týdne a zklidní svoje myšlenky. Průvodkyně díky rozhovoru zjistí, co Vás trápí a co dělá radost, a následně může přejít k meditaci. Díky ní se tělo připraví na uvolnění, mysl se na chvíli zastaví a dovolí si zůstat pouze v přítomném okamžiku. Každá tantrická doteková terapie je z pochopitelných důvodů individuální, tudíž vychází z toho, co o Vás průvodkyně zjistí, ale hlavně jak vnímá Vaši energii. Je tedy schopna celý proces vést dle aktuálního rozpoložení, takže může následovat nespočet scénářů. Nejedná se tedy jen o masáž, ale o přesně mířené energetické působení, prováděné za účelem rozproudění sexuální energie v celém těle. Závěrem přichází relaxace. Celý zážitek doznívá nad šálkem čaje, kde můžete společně sdílí dojmy z právě prožitého rituálu.

Informace

Celé sezení trvá dvě hodiny. Je lepší si ale raději nechat malou rezervu před i po konkrétním rezervovaném časovém úseku, díky individuálnosti našeho přístupu se totiž může stát, že se terapie protáhne. Věnujeme Vám takovou péči, jaká je v aktuální situaci potřeba. Není potřeba si s sebou brát něco speciálního a není ani důvod k obavám, že by během terapie zavládla situace, kdy nebudete vědět, co se od Vás očekává, či byste se cítili nekomfortně. Od začátku až do konce má rituál ve svých rukou průvodkyně, která s Vámi vše prožívá celou dobu a umí si s jednotlivými kroky poradit. Samozřejmostí je také bezpečný prostor, ve kterém se budete cítit příjemně a bude si moci plně relaxovat.

Výsledky

Tantrická doteková terapie pomáhá uvědomit si  sebe v přítomném okamžiku, pomáhá vrátit se zpět do těla a prožívat znovu skrze tělo. Oddělit pracovní či rodinný život od času pro sebe, který jste se rozhodli si dopřát. Díky působení jemných doteků dochází ke zbavování se negativní energie uložené v těle, a naopak jsou do těla přiváděny proudy pozitivní sexuální  energie, která pomáhá tvořit lepší emocionální prostředí. Také mysl se zbaví neprospěšných myšlenek a Vy odcházíte plni dlouhotrvající energie, ale zároveň odpočatí a uvolnění. Následně jste schopni si lépe uvědomovat veškeré pozitivní dopady, které prožíváte, a zlepšit postoj k vlastnímu tělu.

Rezervace

Svoji dotekovou terapii si můžete rezervovat  telefonicky: +420 774 448 758, nebo e-mailem: marketa@wellnessprodusi.cz